Nasza Kadra

 • Agata Tyczka

  Z wykształcenia pedagog, ukończyła kurs animatora zabaw. Absolwentka szkoły muzycznej 1-stopnia. Podczas pierwszego roku studiów rozpoczęła pracę w przedszkolu oraz była wolontariuszem w świetlicy socjoterapeutycznej. Mama Poli i Nikodema. W relacji z dziećmi inspiruje się nurtem Porozumienia bez Przemocy. Prywatnie uwielbia z rodziną wypady nad jezioro i spanie w namiocie.

 • Katarzyna Fiedziukiewicz

  Miłośniczka sportu, a przede wszytskim pływania i biegania. Instruktorka pływania. Kierująca się nurtem Porozumienia bez Przemocy. Prywatnie mama Zuzi i Marceliny. Uwielbia spędzać czas na łonie natury.

 • Anna Szymańska

  Miłośniczka roślin i przekazywania o nich wiedzy. Dyplomowana naturoterapeutka, specjalistka dietetyki, zainspirowana nurtem rolnictwa biodynamicznego. Lubię mówić o swojej pracy, że jest ona Profilaktyką Zdrowia. Prywatnie mama Gai i Bruna. W relacji z dziećmi inspiruję się nurtem rodzicielstwa bliskości. W projekcie prowadzę edukację leśną z elementami terapii lasem.

 • Beata Malinowska

  Skończyłam studia Pedagogika Wczesnej Edukacji oraz Diagnoza i Terapia Pedagogiczna. Pracowałam w kilku przedszkolach w Giżycku i Olsztynie. Swoją ostateczną przedszkolną historię zakotwiczyłam w Leśnym. Bardzo spodobało mi się jak traktowane jest tu dziecko, atmosfera oraz cała otoczka tego miejsca. Nie potrafiłabym już wrócić do tradycyjnego systemu edukacji. W leśnym pracowałam przez rok jako nauczyciel. Na ten moment wspieram kadrę w razie nieobecności. Prowadzę własną działalność i jestem w trakcie rozwijania jej o moje małe marzenie i wielką pasję -> otwarcie psiej szkółki noseworku. Poza dziećmi i pieskami zakochałam się w bieganiu i dobrej książce.

 • Aneta Górska

  Niepoprawna marzycielka, która mimo wielu przeciwności otworzyła leśną bazę w 2020 roku i prowadziła ją w ramach Fundacji Północny-Wschód. Obecnie członek Stowarzyszenia Rodziców Dzieci z Leśnej Bazy i nauczycielka języka angielskiego w społecznej szkole podstawowej w Mikołajkach.

 • Pan Andrzej

  Pan Andrzej, człowiek do zadań specjalnych, czyli do wszystkiego :) Naprawi, pomoze i poradzi. Lubiany przez dzieciaki i z wzajemnością! Zrobi huśtawkę i zorganizuje ognisko! Złota rączka w penym słowa tego znaczeniu.

 • Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

  Poszukujemy obecnie nowej osoby do naszego Zespołu. Jeśli praca z dziećmi sprawia Ci radość i bliskie są Ci nasze wartości i inspiracje, to zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem kontakt@wlistowiu.pl.